Zdravotnický trh v centru pozornosti: Sumitomo (SHI) Demag sdružuje kompetence a rozšiřuje tým

Rozšířením svého lékařského týmu reaguje společnost Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery GmbH, Schwaig, na vývoj na trhu, sdružuje své odborné znalosti, koordinuje globální aktivity specifické pro dané odvětví a strategicky přizpůsobuje globální prodej.

Anatol Sattel, ředitel pro rozvoj obchodu v oblasti medicíny, při oznámení jejich jmenování uvedl, že je důležité, aby společnost reagovala rychle, úzce a spolupracovala na mezinárodní i domácí úrovni. Andrew Sargisson, který je již významnou osobností v oboru, posiluje německý tým a podporuje kolegy v celé Evropě, Británii a USA při uvádění strojů vyráběných v Německu na trh.  Bob Brady nastupuje do společnosti Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery North America Inc. , Suwanee (USA), kde bude koordinovat aktivity v odvětví přímo související s výrobky vyvinutými společností v Japonsku. Oba odborníci z oboru aktivně udržují kontakty se zákazníky po celém světě.

Anatol Sattel vysvětluje: "Trh se zdravotnickou technikou roste v důsledku pandemie a my s naší plně elektrickou zdravotnickou technikou získáváme podíl na trhu. V důsledku toho se rozšiřují naše týmy pro řízení klíčových zákazníků a řízení projektů. Plánujeme další investice, které mají podpořit odborné poradenství a řízení projektů v oblasti Business Development Medical."

Společnost Sattel potvrzuje, že společnost Sargisson je skutečným mistrem v oblasti plně elektrických strojů a má rozsáhlé zkušenosti s dodáváním řešení pro nejsložitější aplikace a s ohledem na všechny jednotlivé prvky, včetně stroje, nástroje, horké dráhy a automatizace. Brady, který se nové pozice v USA ujal 1. května 2021, získal rozsáhlé know-how při řízení mnoha domácích OEM projektů. Kromě toho má Brady bohaté zkušenosti s validací procesů.

"Být dodavatelem na lékařském trhu znamená víc než jen natřít stroj na bílo," říká Sargisson. Naši zákazníci očekávají kompetentního partnera, který je schopen zajistit několik úrovní podpory. V mezinárodním kontextu očekávají globální podporu kombinovanou s osobním místním know-how a odpovídajícími kontakty. Poptávka po zkušenostech a prokázané kompetenci při výrobě určitých produktů roste. Tyto požadavky splňujeme, a proto se považujeme za výhodu, protože naše plně elektrické stroje díky svým přímým pohonům, flexibilitě a speciálním možnostem dokonale odpovídají požadavkům průmyslu."

Osmapadesátiletý Angličan žije v Německu od roku 2007 a má dvojí občanství. V plastikářském průmyslu pracuje již 34 let, mimo jiné ve společnostech Fanuc, Waldorf Technik a Kebo. Sargisson působí v oboru zdravotnické techniky již 27 let. Ze své domovské kanceláře u Bodamského jezera nedaleko švýcarských hranic působí jako regionální obchodní ředitel (Business Development Medical) pro výrobce nástrojů a automatizační společnosti se sídlem v jižním Německu a Švýcarsku. Jedním z jeho úkolů je sdílení příkladů nových technologií regionálních partnerů zákazníkům a kolegům po celém světě.

Jako Business Development Manager Medical/Healthcare ve Spojených státech má Brady více než 30 let zkušeností z oboru, kdy pracoval pro výrobce zdravotnických prostředků, mezi nimiž jsou společnosti SMC Ltd. a Jabil Healthcare (dříve Nypro) a také Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery North America. Kromě toho díky svým předchozím pozicím inženýra a technika získal rozsáhlé know-how o strojích, nástrojích a procesech, včetně práce v respektovaných společnostech, jako jsou Netstal a Injectronics (nyní součást Phillips Medisize).