Demag Roadshow společnosti Sumitomo (SHI) ukazuje produktivitu na mapě

Únor 2024 - Během následujících čtyř měsíců se v Evropě odehraje něco velkého! Společnost Sumitomo (SHI) Demag představuje zákazníkům svůj vůbec první supervelký silniční nákladní automobil. Dvacetimetrový pojízdný výstavní prostor obsahující všechny nejnovější technologie vstřikování plastů a prostředky pro úsporu času, které slibují zpracovatelům plastů nejrychlejší cestu ke zvýšení produktivity a vyšším provozním ziskům.

Kamion #NextStopProductivity o hmotnosti 40 tun, který začíná 8. dubna 2024 v sídle společnosti v německém Schwaigu, se poté vydá na své evropské turné. Během čtyř měsíců pokryje 14 zemí a na každé z 25 zastávek představí místní odborníci v jednotlivých zemích svým zákazníkům plně funkční plně elektrický vstřikovací stroj IntElect. Předvedeno bude také několik nejnovějších digitálních řešení společnosti, která zajišťují větší transparentnost zpracování a vyšší dostupnost stroje.

Jako důvod pro uspořádání této putovní výstavy uvádí generální ředitel Gerd Liebig pohodlí zákazníků a udržitelnost: "Naše první roadshow 2024 znamená, že zpracovatelé se již nemusí zavazovat k cestování na veletrh. Místo toho spojujeme zpracovatele, manažery, údržbáře a odborníky z oboru na centrálních místech v každé příslušné zemi, přičemž každý z našich místních týmů pořádá akce pro zákazníky, prezentace a ukázky strojů. "Kromě toho, že tento cestovní přístup méně narušuje chod podniků, oslovuje více odborníků, takže je pro všechny pohodlnější cestovat," zdůrazňuje pan Liebig.

Jedinečná roadshow akce předvede zákazníkům zajímavé a výhodnější způsoby optimalizace výrobních procesů. Návštěvníci putovní výstavy, vybavení 25mm šroubem a dvoudutinovým nástrojem, zpracovávajícím PP, se na vlastní oči přesvědčí o okamžitých výhodách efektivity IntElect. Společnost HB-Therm poskytuje spolu se zařízením Thermo-6 vhodnou jednotku pro regulaci teploty pro danou aplikaci. Uživatelé pak mohou prozkoumat, jak plně využít funkce k opakovanému zkrácení doby cyklu a výrobě ještě většího množství komponent s nižšími náklady pro jejich podnik i životní prostředí.

"Optimalizace produktivity a zlepšování TCO mění pro zpracovatele pravidla hry, tím spíše v této náročné době. Větší konkurenceschopnost vyžaduje také dobře informovaný a vyškolený personál. Naše živé ukázky se budou zabývat celou řadou témat, která zlepšují provoz. Včetně minimalizace prostojů strojů, zvyšování výkonu, identifikace nejefektivnějších způsobů zpracování recyklovaných a přebraných materiálů a využití výhod zapojení vašich týmů prostřednictvím školení," rozšiřuje pan Liebig.

Plánovaná trasa zahrnuje Itálii, Španělsko a Francii. V květnu dorazí do Rakouska, Německa, Maďarska, na Slovensko a do České republiky. Polsko bude hostit čtyři po sobě jdoucí akce na začátku června, kamion poté zamíří do Nizozemska, Belgie a zpět přes Německo a Francii. Poslední čtyři zastávky budou v Irsku, Skotsku a Velké Británii.

Více informací najdete na našich webových stránkách:   https://roadshow.sumitomo-shi-demag.eu/roadshow.