09/18/2023

První v oboru: Exkluzivní představení plně elektrické řady na veletrhu Fakuma 2023

Stánek společnosti Sumitomo (SHI) Demag na veletrhu Fakuma 2023 (B1-1105) je poprvé v historii výstavy vybaven výhradně elektrickými stroji. Společnost představuje možnosti platformy IntElect pro zpracovatele všech velikostí, kteří působí v každém výrobním odvětví a vyrábějí všechny typy aplikací. Se zvláštním důrazem na automatizaci a LSR.

Více informací

10/06/2023

Dvojitý program LSR na veletrhu Fakuma 2023

Dva z osmi plně elektrických exponátů společnosti Sumitomo (SHI) Demag na veletrhu Fakuma 2023 ukazují na rostoucí a dynamický trh s lisováním tekutého silikonu a představují rozsáhlé odborné znalosti společnosti v oblasti zpracování LSR ve dvou velmi odlišných odvětvích - automobilovém průmyslu a zubním zdravotnictví.

Čtěte více

10/09/2023

Společnost Sumitomo (SHI) Demag prosazuje na veletrhu Fakuma 2023 koncepty automatizace

S rostoucím tempem zvyšování produktivity bude všech osm strojů Sumitomo (SHI) Demag vystavovaných na veletrhu Fakuma 2023 vybaveno automatizací. Tři z nich budou prezentovat vlastní koncept SAM "Easy Automation".

Čtěte více

10/09/2023

Zavedení activeMeltControl pro všechny nové stroje IntElect

Společnost Sumitomo (SHI) Demag podporuje digitalizaci s cílem zvýšit udržitelnost uvedením systému activeMeltControl (aMC) pro své plně elektrické vstřikovací stroje. Tyto stroje, které jsou známé svou jedinečnou přesností a vysokou energetickou účinností, zaujímají vedoucí postavení v oblasti udržitelného zpracování plastů. Na veletrhu Fakuma 2023 společnost představuje nové digitální funkce, které dále posilují její závazek k udržitelnosti, vyjádřený sloganem "Act! Sustainably."

Čtěte více

10/13/2023

Pomoc zpracovatelům hromadně balených výrobků při úspoře energie

V boji proti rostoucím materiálovým, energetickým, mzdovým a provozním nákladům se společnost Sumitomo (SHI) Demag cíleně zaměřuje na podporu výrobců obalů s rychlým cyklem, aby optimalizovali produktivitu, zvýšili ziskovost a dosáhli svých cílů v oblasti udržitelnosti. Vzhledem k tomu, že nerecyklovatelné obaly mají být na trhu EU zakázány do roku 2030, potvrdí nový člen R-Cycle také to, jak obaly In Mould Label (IML) splňují budoucí požadavky na recyklovatelnost.

Čtěte více

10/16/2023

Vysokorychlostní tvarování špiček pipet představené na veletrhu FAKUMA 2023

Na veletrhu FAKUMA ve Friedrichshafenu bude mezinárodnímu publiku představeno vysokorychlostní řešení pro výrobu pipetovacích špiček, které zahrnuje inovativní technologii od specialisty na formy Schöttli, ergonomické, energeticky a prostorově úsporné zařízení IntElect S 100 od společnosti Sumitomo (SHI) Demag a mimořádně rychlý odběrový systém zkonstruovaný společností HEKUMA (hala A7, stánek 7202).

Čtěte více